Těstoviny s fazolkami a prosciuttem

Rychlé recepty na těstovi

Vše připravíte do 30 minut

Kolekce rychlých receptů na těstoviny je zárukou výborného jídla, které můžete připravit do pouhých 30 minut. Každý recept nabízí jedinečnou chuť, rychlou přípravu a spokojenost všech strávníků.

Nabízíme vám recepty na lehké letní saláty, teplé zimní pokrmy, vegetariánské varianty i těstoviny s masem. Ať už připravujete oběd do práce, rychlou večeři pro rodinu nebo jen hledáte inspiraci na rychlý oběd pro sebe, tato kategorie je to pravé pro vás.

Věděli jste?

Těstoviny mají původ v dávném Číně a první zmínky o nich sahají až do třetího tisíciletí před naším letopočtem. Skrze hedvábnou cestu se dostaly do Evropy a staly se oblíbeným pokrmem v Itálii, kde vzniklo nepřeberné množství druhů a tvarů. Dnes jsou těstoviny oblíbené po celém světě a slouží jako základ pro různorodé pokrmy.

Co dělá těstoviny rychlým jídlem?

Kromě krátké doby vaření samotných těstovin je klíčem také umění kombinovat jednoduché ingredience tak, aby vytvořily harmonickou a bohatou chuť. Zde objevíte triky a tipy, jak dosáhnout dokonalosti za krátký čas, aniž byste museli obětovat kvalitu jídla. Vyberte si z nejnovějších receptů na rychlé těstoviny:

reklama