Our simple recipes for buns and cakes are proof that less is sometimes more, and that the perfect sweetness does not require complicated procedures. Accept the invitation to discover the joy of baking and share the joy of simple but unforgettable flavors.

Showing 1 to 22 of 22 results

 • Křehký koláč s rybízem

  Křehký koláč s rybízem

  Křehký koláč s rybízem je jednoduchá a osvědčená kombinace. Sladkokyselá chuť červeného rybízu dokonale ladí se sladkým máslovým těstem a dílo korunuje mřížka, která plní nejen dekorativní účel, ale také drží náplň na svém místě. Díky ní můžete koláč pohodlně nakrájet. Poměry uvedené v receptu jsou vhodné pro formu o průměru cca 23-24 cm.

 • Banánový chlebíček

  Banánový chlebíček s banánovými lupínky

  Tento snadný recept na banánový chlebíček je trochu křížený s bábovdkou. V každém případě jde o rychlé pečení a ještě skvěle upotřebíte přezrálé banány.

 • Litá buchta s borůvkami

  Litá buchta s borůvkami

  Borůvková buchta je rychlá a snadná. Vyřešíte jí snídani i svačinu. Lehký, nadýchaný piškot je nejlepší skladovat mimo lednici, aby nenavlhnul.

 • Ovesný koláč na plech s malinami

  Ovesný koláč na plech s malinami

  Tenhle jednoduchý ovesný koláč na plech s malinami ukojí vaše chutě na sladké a současně vám dodá spoustu živin. Je to báječná alternativa kupovaných müsli tyčinek, která zastane roli dezertu i svačiny. A když si koláč dáte společně s kvalitním bílým jogurtem, může to být i rychlá a plnohodnotná snídaně.

 • Rychlý ovocný krambl

  Rychlý ovocný krambl

  Připravte si rychlý ovocný dezert, když se objeví (i nečekaní) hosté. Příprava zapečeného ovoce s máslovou drobnekou trvá pouze 20 minut.

 • Koláče z listového těsta s broskvemi a mandlemi

  Koláče z listového těsta s broskvemi a mandlemi

  Ovocný koláč je skvělou sladkou tečkou za obědem nebo zákuskem k odpolední kávě. Tyto koláče z listového těsta navíc zvládnete připravit v naprosto rekordním čase, jednodušší už totiž být opravdu nemohou. Broskve a mandle jsou skvělá kombinace, ale můžete experimentovat a ovoce střídat podle chuti a sezony.

 • Oříškové muffiny s borůvkami

  Oříškové muffiny s borůvkami

  Tyto muffiny neobsahují skoro žádné sladidlo, zato obsahují podmáslí a borůvky, které těstu propůjčí neodolatelnou vláčnost. Servírujte je k snídani ještě vlahé.

 • Velšské koláčky

  Velšské koláčky

  Recept na pice ar y maen, velšské koláčky k čaji, se předává z generace na generaci. Ve své domovině se těší stále stejné popularitě. Jsou tak jednoduché, že můžete k jejich tvoření přizvat i děti.

 • Jahodová bruschetta

  Snídaně plná protikladů – křupavý chléb a krémová ricota, sladké jahody a lehce slaná mandlová omáčka – rozehraje ve vašich ústech hotovou symfonii chutí. Jahodová bruschetta se rychle vyšplhá mezi favority víkendových snídaní a brunchů.

 • Romantické cupcakes s růžičkami

  Romantické cupcakes s růžičkami

  Tyto nádherné cupcaky udělají velkou parádu i na svatbě, křtinách, narozeninách... Tímhle sladkým dárkem zaručeně potěšíte.

 • Jednoduchý čokoládový dort

  Jednoduchý čokoládový dort

  Tento recept na čokoládový dort je super snadný a rychlý – ideální, když potřebujete jednoduchý, ale působivý dezert na poslední chvíli pro zvláštní příležitost.

 • Pistáciový koláč s malinami

  Pistáciový koláč

  Pistáciový dortík s křehkým máslovým základem a jemným krémem vytváří dokonale vyváženou kompozici chutí. Zdobí ho čerstvé maliny, které dokonale rozbíjejí sladkou chuť.

 • Ořechové cupcakes s kávovým krémem

  Ořechové cupcakes s kávovým krémem

  Ořechové cupcakes s kávovým krémem vám připomenou retro dorty z dob minulých. Klasické chutě v moderním kabátku – tomu říkáme ten nejlepší mix trendů a sladké nostalgie. Navíc se nemusíte trápit krájením, každý dostane svůj dortík.

 • Klasické houstičky scones s džemem a smetanou

  Klasické houstičky scones s džemem a smetanou

  Populární anglické houstičky scones můžete mít na stole za 20 minut! Skvělá volba pro víkendovou snídani nebo rychlovka, kterou zvládnete připravit vcukuletu, když se za dveřmi objeví nečekaní hosté.

 • Dorsetský jablečný koláč

  Dorsetský jablečný koláč

  Dorset apple cake je tradiční a na přípravu neuvěřitelně jednoduchý anglický jablečný koláč, který udělá velkou parádu a zvládne ho opravdu každý. Pokud nemáte samokypřící mouku, nahraďte ji klasickou hladkou pšeničnou společně s práškem do pečiva.

 • Marmeládové muffiny

  Marmeládové muffiny

  Tyto křehké muffiny jsou plné ovesných vloček, voňavé pomerančové kůry a ve středu najdete rozplývající se marmeládu. Navíc jsou nízkotučné!

 • Jednoduché koláčky s džemem

  Jednoduché koláčky s džemem

  Jednoduché a skvělé – přesně takové jsou koláčky z křehkého těsta s džemem. Je to skvělý způsob, jak spotřebovat zbytky džemů, které se už delší dobu krčí v lednici a vy nevíte, co s nimi. Pokud vás tlačí čas, můžete navíc použít kupované těsto. Příprava se tak ještě zkrátí.

 • Snadný jablečný koláč

  Snadný jablečný koláč

  S přípravou tohoto jednoduchého jablečného koláče vám rády pomohou děti. Ještě raději pak pomohou koláč sníst.

Zobrazit více receptů na buchy a koláče
reklama
reklama
reklama
reklama