Tradice výroby gnocchi sahá až do římských dob, kde byly vytvářeny z různých obilných těst. Klasické italské gnocchi jsou obvykle vyrobeny z brambor, mouky a vejce a mají měkkou a nadýchanou texturu.

Hodí se k nim různé omáčky – ze zeleniny, ze smetany a sýra, ale take z masa nebo bylinek.

Bez ohledu na vaše kulinářské zkušenosti, tato kolekce nabízí jasně popsane recepty, které zaručeně zvádnete. Takže, ať už jste v kuchyni nováček nebo zkušený šéfkuchař, tato kolekce vás provede krok za krokem procesem vytváření lahodných gnocchi pokrmů.

Vstupte do světa gnocchi, objevte nové chutě a nechte se inspirovat tímto univerzálním pokrmem! Buďte kreativní, experimentujte s ingrediencemi, a vytvářejte své vlastní variace tohoto oblíbeného italského jídla!

Showing 1 to 5 of 5 results

 • Gnocchi s cuketou, mascarpone a jarní cibulkou

  Gnocchi s cuketou, mascarpone a jarní cibulkou

  Čerstvé gnocchi v krémové omáčce jsou dokonalá symfonie chutí pod italskou taktovkou. Zvládnete je připravit do dvaceti minut, a pokud máte rádi ostré, přidejte do omáčky chilli papričku. Recept vás nadchne svou snadnou přípravou i fantastickou chutí.

 • Gnocchi se slaninou a dvěma druhy sýra

  Gnocchi se slaninou a dvěma druhy sýra

  Fantastická alternativa těstovin jsou bramborové gnocchi, které vám také doporučujeme mít pořád ve spíži, protože z nich hravě vykouzlíte spoustu vynikajících hlavních jídel k obědu či k večeři. Třeba jako tyto rychlé a jednoduché gnocchi se slaninou a dvěma druhy sýra.

 • Gnocchi s modrým sýrem

  Gnocchi s modrým sýrem

  Gnocchi s modrým sýrem je stázka na jistotu. Jejich příprava je neuvěřitelně rychlá a můžete ho servírovat přímo ze zapékací mísy. Tedy ideální jídlo, když potřebujete rychle nakrmit hladové strávníky.

 • Gnocchi s pancettou, špenátem a parmazánem

  Gnocchi s pancettou, špenátem a parmazánem

  Italské bramborové knedlíčky gnocchi koupíte už hotové. Doma je pak vaříte jen pár minut, oběd či večeře je tak rychle na stole. S gnocchi se smetanovou sýrovou omáčkou, zeleninou a slaninou budete slavit úspěch!

Zobrazit více receptů na gnocchi
reklama
reklama
reklama
reklama