Ať už máte chuť na klasické špagety carbonara se smetanovou omáčkou a slaninou, vegetariánskou verzi bez masa či pikantní variantu s chilli, vždy najdete něco podle své chuti.

Showing 1 to 14 of 14 results

 • Citronové těstoviny s krevetami a brokolicí

  Citronové těstoviny s krevetami a brokolicí

  Jednoduché těstoviny s krevetami a brokolicí doplňuje svěží citronová omáčka, na kterou můžete použít crème fraîche nebo smetanu s vysokým obsahem tuku. Co se týče těstovin, my jsme zvolili farfalle (motýlky), ale na tenhle rychlý pokrm k obědu či k večeři se hodí prakticky jakýkoliv druh krátké pasty.

 • Jarní špagety

  Jarní špagety

  Příprava těchto super zdravých jarních špaget plných zeleniny vám nezabere více než čtvrt hodiny. Vzpomeňte si na ně, až budete ve všední den potřebovat rychlou večeři nebo oběd do krabičky.

 • Janovské špagety

  Janovské špagety

  Tento vegetariánský těstovinový pokrm je perfektním řešením, když chcete něco rychlého a chutného – a vše je uvařeno na jedné pánvi. Janovské špagety zvládne i naprostý začátečník.

 • Špagety se sardinkami

  Špagety se sardinkami

  Konzervované sardinky nejsou skvělé jen v pomazánkách. Přesvědčte se sami, že v kombinaci se špagetami vytváří jednoduchou a zdravou večeři, která utiší váš hlad po celém dni v práci. Stačí vám jen pár ingrediencí ze spíže a do dvaceti minut máte hotovo.

 • Špagety s omáčkou z čerstvých rajčat

  Špagety s omáčkou z čerstvých rajčat

  Pochutnejte si na jednoduchých špagetách s omáčkou z čerstvých rajčat, jejichž aroma ještě více vynikne díky rozdrcení v hmoždíři společně s ostatními surovinami. O dotek lahodné krémové chuti se postará mozzarella nebo burrata.

 • Špagety s rajčatovou omáčkou a mořskými plody

  Špagety s rajčatovou omáčkou a mořskými plody

  Chilli, semínka fenyklu a uzená paprika dodávají pikantní chuť bohaté rajčatové omáčce. Špagety s rajčatovou omáčkou a mořskými plody zvládnete připravit během několika minut a než se nadějete, zůstanou po nich jen prázdné talíře.

 • Špagety se špenátem a ořechovým pestem

  Špagety se špenátem a ořechovým pestem

  Zdravá pochoutka k obědu i k večeři, která je za půl hodiny hotová. To jsou celozrnné špagety se špenátem a ořechovým pestem. Tato variace pesta z vlašských ořechů je zcela vegetariánská a hlavně výjimečně chutná.

 • Rychlé špagety s rajčatovou omáčkou a artyčoky

  Rychlé špagety s rajčatovou omáčkou a artyčoky

  Pokud najdete ve spíži rajčata v konzervě, sterilované artyčoky, těstoviny a na zahrádce čerstvou petrželku, pak máte vyhráno. Už vám příliš nechybí, abyste mohli připravit tyto rychlé špagety s rajčatovou omáčkou. Ale fungovat budou i jiné těstoviny.

 • Špagety s cherry rajčátky a kapary

  Rychlé špagety s cherry rajčátky a kapary

  Jednoduchý těstovinový pokrm s nádechem koření je naprosto dokonalou a sytou bezmasou večeří. Opečená cherry rajčátka společně s kapary vytvoří lehkou omáčku, která s těstovinami výborně ladí. Špagety s cherry rajčátky a kapary vás už během jednoho sousta přensou do Středomoří.

 • Pikantní těstoviny s tuňákem

  Pikantní těstoviny s tuňákem

  Tyto jednoduché a rychlé těstoviny d tuňákem si vaši strávníci zamilují. Jde o rybí verzi špaget s rajčatovou omáčkou a masovými koulemi.

Zobrazit více receptů na špagety
reklama
reklama
reklama
reklama