Příprava našich dortů je snadná a vhodná i pro začátečníky. Díky tomuto výběru receptů můžete bez problémů vytvořit úžasné dorty, které potěší vaše chuťové pohárky a osladí vám den. Tak neváhejte a pusťte se do pečení!

Showing 1 to 8 of 8 results

 • Jednoduchý sušenkový dort s malinami

  Jednoduchý sušenkový dort s malinami

  K přípravě tohoto jednoduchého leč efektního dortu vám stačí jen 3 komponenty – sušenky, krém a čerstvé maliny. Hosté budou tak dlouho odebírat sušenky, až na talíři nezbude ani drobeček!

 • Univerzální čokoládový dort

  Univerzální čokoládový dort

  Vláčný korpus z tmavé čokolády se perfektně hodí na party, k odpolední kávě nebo k jakékoliv jiné příležitosti. Je zkrátka univerzální a parádu s ním uděláte kdykoliv.

 • Malinové minipavlovy

  Malinové sněhové dortíky z mikrovlnné trouby

  Křehké pusinky s malinovou šlehačkou a čerstvými malinami vykouzlí každému úsměv na tváři. Díky miniverzi dezertu řeší odpadá problém s porcováním, každý dostane svůj dortík.

 • Mražený limetový cheesecake

  Mražený limetový cheesecake

  Tento efektní mražený dezert můžete snadno připravit předem a zmrazit ho až na 3 měsíce – ideální příprava na nečekaný večírek či návštěvu. V takovém případě stačí limetový cheesecake jednoduše vyndat z mrazáku a během chvilky ho můžete podávat.

 • Pomerančový panettone s krémem

  Pomerančový panettone s krémem

  Pokud jste přes Vánoce dostali panettone, ale nejste si jisti, jak jej nejlépe využít, vyzkoušejte tento super rychlý recept. Pomerančový panettone s krémem si můžete připravit v jakoukoliv roční dobu, vždy provoní byt vánoční atmosférou a zahřeje tělo i duši.

 • Banánovo-karamelový (banoffee) dort

  Banánovo-karamelový (banoffee) dort

  Banánovo-karamelový (banoffee) dort je jedním z mnoha tradičních anglických pokrmů, které u nás často nevidíte. Díky tomuto receptu si ho připravíte do půl hodiny sami doma a můžete jím zaujmout svou příští návštěvu.

 • Nepečený limetkový cheesecake s borůvkami

  Nepečený limetkový cheesecake s borůvkami

  Nepečený limetkový cheesecake s borůvkami vám v mrazáku vydrží až dva týdny, takže si ho můžete připravit s předstihem, abyste si při přípravě party, narozeninové oslavy nebo pohoštění pro rodinu a přátele ušetřili spoustu času a přesto potěšili úžasně lahodným dezertem.

Zobrazit více receptů na dorty
reklama
reklama
reklama
reklama