Showing 1 to 6 of 6 results

 • Mandlové velikonoční dortíky s třešněmi

  Mandlové velikonoční dortíky s třešněmi

  Tyto mandlové velikonoční dortíky v sobě rafinovaně ukrývají kousky pravého marcipánu a naložené třešně. Navíc jejich nápadité zdobení se výrobně hodí na Velikonoce, ale pokud vyměníte vajíčka třeba za lentilky, určitě tímto rychlým dezertem uděláte radost i malým hostům na dětské oslavě.

 • Snadný velikonoční chlebíček

  Snadný velikonoční chlebíček

  Tento snadný chlebíček vydrží dva dny a je vynikající s meruňkovým džemem. Pokud chcete, můžete do těsta přidat i více cukru.

 • Čokoládové velikonoční cupcaky

  Čokoládové velikonoční cupcaky

  Připravte si pro malé koledníky to nejčokoládovější přivítání. Cupcakes, malé dortíky akorát do ruky, děti milují. A nejen ony. A pokud jsou navíc čokoládové? V tomto případě trojitě čokoládové (čokoládové těsto, čokoládový krém, čokoládová vajíčka na ozdobu)? Absolutní hit!

 • Velikonoční čokoládové střepy

  Velikonoční čokoládové střepy

  Chtěli byste na Velikonoce koledníky obdarovat něčím zábavnějším, než jsou pouhá čokoládová vajíčka? Připravte pro ně domácí velikonoční čokoládu. Tabulku plnou minivajíček a lyofilizovaného ovoce jednoduše nalámete a zabalíte do celofánu. S přípravou vám mohou pomoci i děti.

 • Snadná velikonoční hnízda

  Snadná velikonoční hnízda

  Jednoduchá čokoládová hnízda jsou perfektní velikonoční pochoutkou. Potřebujete na ně jen tři suroviny a zvládnout je připravit i děti.

Zobrazit více receptů na velikonoční dezerty
reklama
reklama
reklama
reklama