Showing 1 to 10 of 10 results

 • Omeleta se šunkou a sýrem

  Omeleta se šunkou a sýrem

  Do této nadýchané a syté omelety spotřebujete zbytek šunky nebo slaniny. Připravenou ji máte během několika minut a hodí se nejen jako brunch, ale třeba i rychlá večeře.

 • Omeleta à la řecký salát

  Omeleta à la řecký salát

  Milujete řecký salát? Pak vám určitě zachutná omeleta s rajčaty, olivami a fetou, které k této řecké pochoutce neodmyslitelně patří. Navíc je rychlá na přípravu, dokonale zasytí a pokrájená na kousky představuje super pohoštění na večírek.

 • Sýrová frittata s brambory, jarní cibulkou a koprem

  Sýrová frittata s brambory, jarní cibulkou a koprem

  Perfektní letní oběd bez stresu, to je sýrová frittata doplněná o brambory, jarní cibulku a kopr. Tato silnější omeleta je italský pokrm, který máte hotový do 30 minut. Pro masnou variantu můžete také přidat pár plátků šunky.

 • Mini frittaty se šunkou a chřestem

  Mini frittaty se šunkou a chřestem

  Tyto jednoduché mini frittaty servírujte teplé, ihned vytažené z trouby, nebo je nechte vychladnout a vezměte si je s sebou jako pohoštění na piknik, svačinu do školy či práce. Vajíčkové muffiny lze různě obměňovat – chřest vyměňte za plátky žampionů, tuňáka v konzervě nebo olivy.

 • Vaječná tortilla s uzeným lososem a mascarpone

  Vaječná tortilla s uzeným lososem a mascarpone

  Jednoduchý recept na luxusní omeletu, která má ideální velikost pro dva. Základem jsou předvařené brambory, vejce, hrášek a vše navrch zdobí plátky uzeného lososa s jemným mascarpone. Vaječná tortilla je výborná rychlá večeře, ale zasytí také jako oběd.

 • Míchaná vejce s krevetami

  Míchaná vejce s krevetami

  Jestli vás už klasická míchaná vejce omrzela a rádi byste jim dodali patřičný šmrnc, pak rozhodně zkuste tyto na asijský způsob. Míchaná vejce s krevetami a mungo výhonky máte hotové do deseti minut a proto je to ideální jídlo pro chvíle, kdy máte velký hlad, ale málo času.

 • Pikantní míchaná vejce

  Pikantní míchaná vejce

  Míchaná vajíčka s troškou chilli a rajčaty vás po ránu povzbudí a dodají vám energii i pocit sytosti.

 • Fazolový salát se slaninou a vejcem

  Fazolový salát se slaninou a vejcem

  Výrazný fazolový salát se slaninou a vejcem se hodí téměř ke všemu, můžete ho tak podávat samotný, ale i jako rafinovanější přílohu. Pokud toužíte po lehkém jídle na cestování, tento salát podobný niceskému je perfektní volba. Rozdělte jej do pár krabiček a máte svačinu pro celou rodinu.

Zobrazit více receptů z vajec
reklama
reklama
reklama
reklama