Showing 1 to 10 of 10 results

 • Desetiminutový salát s tuňákem a fazolemi

  Desetiminutový salát s tuňákem a fazolemi

  Jak už název napovídá, tenhle jednoduchý salát s tuňákem a fazolemi máte na stole za deset minut, což z něj činí skvělý tip na rychlou a zdravou večeři.

 • Pikantní salát z jarní cibulky

  Pikantní salát z jarní cibulky

  Tento ostrý přílohový salát z jarní a červené cibulky zakončený korejskými chilli vločkami a sezamovým olejem se skvěle hodí ke grilovaným pokrmům. Vyzkoušet ho můžete také jako křupavou zeleninovou náplň do hamburgerů nebo masových sendvičů.

 • Bistro salát s baby špenátem

  Bistro salát s baby špenátem

  Rychlý bistro salát s baby špenátem oceníte jako samostatnou lehkou večeři, hodí se ovšem i jako sofistikovaná příloha. Jednoduchý salát, který snadno přizpůsobíte chutím návštěvy. Hotový ho máte do půl hodiny.

 • Salát s ředkvičkami a okurkou

  Salát s ředkvičkami a okurkou

  Jednoduchý a rychlý salát s ředkvičkami a okurkou, který ozvláštňuje křupavý řapíkatý celer, pikantní červená cibule, aromatická hladkolistá petrželka a osvěžující zálivka z citronové šťávy, je všestrannou zeleninovou přílohou k mnoha jídlům.

 • Křupavý okurkový salát

  Bleskový křupavý okurkový salát

  Tyto ostré chutě se opravdu dobře kombinují s chladnou chutí okurky. Křupavý okurkový salát si vychutnáte především v horkých letních dnech a stane se neodmyslitelným společníkem na vaší párty nebo grilování. Křupavá osmažená šalotka je vítanou tečkou, která okurkový salát povznese na další level.

 • Čínský okurkový salát z TikToku

  Tento jednoduchý čínský okurkový salát s česnekem a sójovou omáčkou je tak křupavý a úžasně svěží. S naším originálním receptem si nyní můžete virální trend TikToku snadno vyrobit sami!

 • Jednoduchý mrkvový salát

  Jednoduchý mrkvový salát

  Tento jednoduchý mrkvový salát zaujme pikantně sladkou česnekovo-medovou zálivkou, kterou doprovází rozinky, pražené piniové oříšky a čerstvý koriandr. Rychlá a současně sofistikovaná příloha (nejen) ke grilovanému masu.

 • Křupavý salát s fetou a rajčaty

  Křupavý salát s fetou a rajčaty

  Salát, který opravdu hýří řeckými chutěmi a barvami - perfektní jídlo pro slunečné dny. Křupavý salát s fetou a rajčaty je klasika studené kuchyně a zvládnou ji i naprostí začátečníci.

 • Pikantní salát z ředkviček a okurky

  Nenáročný pikantní salát z ředkviček a okurky

  Tato superzdravá příloha je skvělým způsobem, jak si tak trochu jinak vychutnat v letních dnech okurkový salát. Přidáním ředkvičky a koriandru rázem získá další chuťový rozměr, který mu rozhodně neuškodí. Pikantní salát z ředkviček a okurky se stane vaším parťákem během letního grilování nebo jako malá osvěžující svačinka.

 • Křupavý zeleninový salát

  Křupavý zeleninový salát

  Křupavý zeleninový salát z jablek, fenyklu, okurky, celeru a jarní cibulky – zdravá a lehká příloha pro nedočkavé strávníky. Kouzlo salátu spočívá také v tom, že veškerá použitá zelenina je nakrájená na stejné špalíčky, připomínající svou tloušťkou i délkou zápalky, proto si při jejich přípravě dejte záležet.

Zobrazit více receptů na jarní saláty
reklama
reklama
reklama
reklama