Kuřecí prsa na paprice se smetanou, kuřecí špízy s grilovanou zeleninou nebo kuřecí prsa s bylinkami a citronem – to jsou jen některé z našich oblíbených receptů. Pokud tedy hledáte tip na rychlý oběd s kuřecím masem, máme pro vás mnoho možností.

Rychlé obědy z kuřecích prsou na VařímeRychle.cz zahrnují vše od jednoduchých salátů až po komplexnější jídla. Kuřecí prsa na grilu s bylinkovým máslem, kuřecí prsa s medem a hořčicí nebo kuřecí prsa s citronem a kapary – to jsou jen některé z možností, které můžete připravit za méně než 30 minut.

Showing 1 to 10 of 10 results

 • Dušené kuře po marocku

  Dušené kuře po marocku

  Toužíte po zahřátí s nádechem exotična? Dušené kuře po marocku budete mít hotové do půl hodiny! Netradiční kombinací chutí vás zanese středu marocké pouště.

 • Kuřecí řízečky s nachos

  Kuřecí řízečky s nachos

  Nový zábavný způsob, jak podávat kuřecí prsa. Kuřecí řízečky s nachos se perfektně hodí na silvestrovský večer. Zapojit se můžou i děti, pomoc s drcení nachos usnadní přípravu a společně si pak tento rychlý recept vychutnáte o to více.

 • Kuře s rajčaty a olivami

  Kuře s rajčaty a olivami

  Báječné a rychlé jídlo z jednoho hrnce, které vám okamžitě navodí letní náladu. Navíc je skvělé na spotřebování zbytků z pečeného kuřete

 • Kuře s kešu oříšky

  Kuře s kešu oříšky

  Křehké kousky kuřecích prsou restované s křupavými, sladkými kešu oříšky, to jsou hvězdy tohoto klasického čínského jídla

 • Kuřecí salát se sezamem

  Připravte si čerstvý a zdravý salát v asijském stylu s thajskou bazalkou a koriandrem, sójovými boby, mrkví a rajčaty.

 • Rychlé nudle s kuřetem

  Rychlé nudle s kuřetem

  Jídlo z jedné pánve, které zvládne každý a navíc je velmi úsporné - ideální tip například pro studenty, kteří nesnášejí mytí nádobí.

 • Smažená rýže s kuřetem

  Smažená rýže s kuřetem

  Smaženou rýži běžně koupíte v Indonésii na ulici pod názvem nasi goreng. Nechybí v ní kuřecí maso a koriandr. Uvařte si snadnou a rychlou večeři na východoasijský způsob!

 • Pikantní kuřecí kuskus

  Pikantní kuřecí kuskus

  Toto rychlé jídlo z jednoho hrnce je ideální pro letní večeři, nebo kdykoliv potřebujete rychle nasytit celou rodinu. Pikantní kuřecí kuskus je skvělou volbou pro všední den i víkendovou pohodu.

Zobrazit více receptů na kuře
reklama
reklama
reklama
reklama